Impulzy Petra Urbance

Podcast Petra Urbance. Duševní vzpruha přímo do uší. https://peterurbanec.cz/

Listen on:

  • Google Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify
  • Amazon Music
  • TuneIn + Alexa

Episodes

Wednesday Apr 13, 2022

Neskrývejme emoce - viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Wednesday Apr 06, 2022

Odejděte z práce a ze vztahu, pokud...- viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Thursday Mar 31, 2022

Ja se buduje důvěra v lidech - viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Wednesday Mar 23, 2022

Silná slova v komunikaci - viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Wednesday Mar 16, 2022

Tvrdý k systému, měkký k člověku - viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Wednesday Mar 09, 2022

Někdo má přehled, někdo má... - viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Wednesday Mar 02, 2022

Jednu minutu - viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Wednesday Feb 23, 2022

Jste profesionál nebo amatér? - viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Wednesday Feb 16, 2022

Já jsem tvůj - viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Wednesday Feb 09, 2022

Dva Angličani - viac takýchto impulzov nájdete na mojom YouTube: https://krati.me/youtube

Copyright 2021 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean